קצת על חברת פיור מינרל – Pure Mineral

אודות החברה:

Pure Mineral מותג בינלאומי של מוצרי טיפוח בסטנדרט הגבוה ביותר, שנוצרו מגילוי היכולות הקוסמטיות הנמצאות במינרליים הטבעיים היחודיים השוכנים בבוץ ובמים של ים המלח.

ים המלח מעבר להיותו אחד משבעת פלאי תבל והמקום הנמוך ביותר בעולם,

מרכז בתוכו אוצרות טבע שהתגלו כבעלי סגולות טיפוליות אפקטיביות במיוחד.

השילוב המנצח בין המינרליים הקיימים בים המלח לבין קוסמטיקה איכותית יצר את Pure Mineral בשנת 2000.

המותג מתמחה בפיתוח מוצרים המותאמים לכל סוג עור ומתחייבים לאיכות הטובה ביותר.

אז למה Pure Mineral?

הייחודיות של המוצרים שלנו מעבר לכך שהם נעשים מהמינרלים הטהורים ביותר שיש לטבע להציע. מדובר בתערובת נדירה של 27 מינרליים שבינהם : מגנזיום, נתרן ואשלגן הידועים בסגולות שלהם לניקוי אנטי דלקתי בצורה יוצאת דופן.

הריכוז המיוחד של הבוץ והמים הוכח כמזין במיוחד ויעיל מאוד כטיפול באקנה ופסוריאזיס.

ישנם שלושה קולקציות של מוצרי טיפוח שמטרתם להעניק לעור שלך מראה צעיר ורענן, קולקציות אלו כוללות מגוון של קרם לחות, סרומים, מסכות טיפוליות, משחות אנטי איג’ינג, מלחי אמבט, סבונים ומוצרים נוספים.

קולקצית האנטי איינג’נג שלנו מכילה בתכשירים תרכובת מיוחדת ומשופרת עם חומרים מזינים מים המלח.

קולקצית הספא והבוץ שלנו  מציגה את יכולות הפלא של בוץ ים המלח בצורה של קרם יוקרתי, היעיל ביותר כטיפול בפסוריאזיס ואקנה. הקולקציה כוללת בתוכה תכשירים המותאמים לזמן של לפני האמבטיה ולאחרי האמבטיה.

הקולקציה הטיפולית מכילה בתוך תכשיריה חומרים המאיצים את יכולת הריפוי וההתחדשות של 27 המינרלים הנמצאים בים המלח ומותאמים לכל סוגי העור.

 

איפה ניתן למצוא אותנו ?

המוצרים שלנו נמכרים על ידי מפיצים מורשים בלבד בארץ ומסביב לעולם. ניתן למצוא את המוצרים שלנו במדינות: ישראל, נורבגיה, קנדה, ארצות הברית, ארגנטינה, ברזיל, איטליה, באלי, אינדונזיה, רוסיה, אוקראינה, הולנד, גרמניה, סין ובעוד מדינות רבות.  Pure Mineral מאמין כי מוצריו נותנים את המענה הטוב ביותר ומבטיח שביעות רצון מרבית של הלקוחות.

יצירת קשרים עסקיים :

אנחנו מאמינים ביצרת קשרים עסקיים חדשים ומתגמלים בצורה שווה והדדית. אל תהססי לפנות אלינו בעזרת פרטי הקשר באתר או באמצעות טופס מקוון.